"Príď, Pane, do svojho svätého chrámu."

Liturgický prehľad na 29. týždeň v Období „cez rok“ 2020

na 29. týždeň v Období „cez rok“ 2020

19. X.

Farský kostol 7.00 hod Sv. omša poď. a BP Jozefa Chvostaľa – 70.r.

20. X.

Farský kostol 7.00 hod Sv. omša + Michal Kohút, č.d. 12

21. X.

Farský kostol 7.00 hod Sv. omša BP Valérie Gnipovej – 60.r.

22. X.

Sv. Jána Pavla II., pápeža; spomienka
Farský kostol 7.00 hod Sv. omša BP novomanž. Pastyrových

23. X.

Farský kostol 7.00 hod Sv. omša BP Patrície Piškaninovej – 20.r.

24. X.

Bl. Panny Márie v sobotu
Farský kostol 7.00 hod Sv. omša + Ján Kováč

25. X.

TRIDSIATA  NEDEĽA  V  OBDOBÍ „CEZ ROK“
Farský kostol 7.00 hod Sv. omša + Jozef Gnip – 1.výr.

1. Usmernenia v čase epidémie
    • Bohoslužby sa konajú iba v obmedzenom počte. Na sv. omšu môžu prísť 4 členovia rodiny, ktorých úmysel sa slúži.
    • Kostoly sú otvorené iba pre súkromnú modlitbu. Poklona Oltárnej Sviatosti trvá 24. hod. nepretržite. Kto má ochotu zapojiť sa do nočnej adorácie, prosíme, aby sa zapísal kvôli istote adorátorov. Pán Boh zaplať.
    • Farské katechézy budú pokračovať až po uvoľnení zákazu zhromažďovania sa. Prvoprijímajúci a birmovanci pre posilnenie svojej viery nech si súkromne vykonajú adoráciu Oltárnej Sviatosti.
    • Plánované zbierky sa uskutočnia v náhradných termínoch podľa usmernenia z ABÚ Košice. Na kostolné potreby môžete prispieť do pokladničky vzadu za lavicami. Pán Boh zaplať.
    • Neustávajme v modlitbe sv. ruženca a prosme Pána Boha o posilnenie našej viery aj v tomto čase obmedzení.
  2. Zmena času – na budúci týždeň sa zo soboty na nedeľu mení letný čas na zimný, t.z. 1 hod dozadu.

Mária Lelková, č.d. 370; Mária Lelková, č.d. 376; Lucia Lelková, č.d. 426; Veronika Lelková, č.d. 426; Lucia Lelková, č.d. 525.

Mária Lelková, č.d. 376; Valéria Leňková, č.d. 293; Martina Lučková, č.d. 251; Viktória Lučková, č.d. 251; Marta Lučková, č.d. 529.