Farnosť sv. Joachima a Anny

Dlhé nad Cirochou

Farnosť sv. Joachima a Anny

Dlhé nad Cirochou

"Moje ovce počúvajú môj hlas, ja ich poznám a ony idú za mnou."

Jn 10, 27

Ondrejovské dni

Košický arcibiskup metropolita Mons. Bernard Bober pozýva všetkých záujemcov na Ondrejovské dni. Uskutočnia sa od 29. novembra do 1. decembra 2012. V ich programe budú sväté omše, ktoré budú sláviť košickí biskupi. Prvú – 29. novembra 2012 bude v Bazilike minor vo Vranove nad Topľou o 18:00 h celebrovať košický pomocný biskup Mons. Stanislav Stolárik. O deň neskôr – 30. novembra 2012 v rovnakom čase bude svätej omši v Seminárnom kostole v Košiciach predsedať emeritný košický arcibiskup Mons. Alojz Tkáč. Ondrejovské dni vyvrcholia 1. decembra 2012 svätou omšou o 10:00 h v Konkatedrále v Prešove, ktorej hlavným celebrantom bude arcibiskup Bober.